O nás

 
V naší prodejně v Blansku můžete vidět vzorky oplocení a bran, od klasického pletiva až po průmyslové ploty od firmy Betafence. Zákazníkům poskytujeme profesionální poradenství.  Velké skladové zásoby nám umožňují rychle uspokojit poptávku.  Naše montážní party mají bohaté skušenosti s montážemi po celé EU.
 
Prodejna Logistika
Montáž plotu Montážníci plotů
Montáž konstrukcí Naši montéři v Itálii
 
Ploty a oplocení, brány, zemní vruty, konstrukce, kovovýroba - vše pod jednou střechou. Výroba, prodej, montáž, doprava po celé EU. Montujeme také konstrukce Krinner, Schletter a Hesco pro FOTOVOLTAIKU, včetně montáže solárních panelů. Zůčastnili jsme se na několika velkých projektech v ČR, Slovensku, Německu, Itálii i v Rumunsku. Jak jsme to zvládli, to dokazují naše reference.  

 

PLOTY kolem průmyslových celků, dálnic, fotovoltaických elektráren i rodinných domů. Ploty zátěžové, průmyslové, bezpečnostní, ale i obyčejné drátěné. Ploty na zemní vruty Krinner  nebo do betonu. Vše podle požadavků zákazníka.

   

BRÁNY průmyslové (průjezd 6m) na zemních vrutech, dokonce posuvné brány na zemních vrutech (jsme první v EU) nebo pevné brány, na které je možno umístit poplašný systém bez strachu z planých poplachů - všechno profesionálně povrchově upraveno.

     

KOVANÉ PLOTY A BRÁNY z našeho zámečnictví montujeme po celé ČR (ukázka z Brna), ale naše brány vyrobené v Blansku zdobí také nejedno historické stavení v Toskánsku.

   

Ješte dvě perličky z Toskánska. Věže, obložené umělým kamenem (dole), které musí vypadat jako věž historická (nahoře) v starém městečku Rapolano Terme a garáž ve svahu z přírodního kamene v památkově chráněném srdci Chianti jsou také výsledky naší práce.